קצת עלי:

סמדר טל , תזונאית ספורט קלינית בעלת תואר שני, רישיון משרד הבריאות וותק של 20 שנה.

הגעתי לעסוק בתחום של תזונת ספורט כיוון שהייתי ספורטאית בעצמי.
הייתי שחיינית, מהטובות בארץ לגילי, אך פרשתי כבר בגיל 15. הרגשתי שאני לא מתקדמת ושההשקעה שלי בספורט אינה מצדיקה את התוצאות.

הרבה שנים אחר-כך, כאשר הייתי סטודנטית לתזונה, הבנתי למה פרשתי: חוסר ההתקדמות שלי נבע מתזונה מאד לקויה שאימצתי לעצמי באותה העת.
לדאבוני, לפני למעלה מ- 30 שנה לא היה מי שיאיר את עיני לכך שהתזונה שלי מונעת ממני להתקדם ולהתפתח - לא היו בארץ דיאטנים המתמחים בתזונת ספורט.

היום, כתזונאית ספורט, מטרתי העיקרית היא לאפשר לספורטאי/ת ללמוד להזין את גופו/ה בהתאם לצרכיו התזונתיים, בהתאם לתכנית האימונים ובהתאם לשלב בעונת האימונים.
שמתי לי למטרה לעזור לכל ספורטאי/ת שירצו בכך להמנע ממה שאני עברתי -ולעזור לו/לה למקסם את היכולות הספורטיביות שלו/ה.

אל מפגשי הייעוץ אני מביאה איתי את הידע המקצועי שאספתי במהלך השנים כתזונאית קלינית במערכות הבריאות השונות בהן עבדתי, יחד עם הידע המקצועי בתזונת הספורט ,הניסיון האישי שלי כספורטאית וכאמא לספורטאים צעירים ואת אהבתי למטבח.

לאורך השנים עבדתי עם הרבה ילדים ובני נוער וראיתי כמה חשוב "החינוך התזונתי" בגיל הצעיר. היום אני מקדישה חלק מזמני לקיום מפגשים עם ילדים, בני נוער וצוותים חינוכיים בנושאים תזונתיים מגוונים: תזונה בריאה, דימוי גוף, השפעות המדיה על תפיסת הגוף והאכילה ועוד.